Drukarki sklepowe
mera online

ELZAB Mera

Elzab Mera ONLINE to nowoczesna, szybka drukarka fiskalna, idealna do punktów handlowych o dużym natężeniu ruchu. Posiada wytrzymały mechanizm drukujący z funkcją prostego zakładania papieru typu easy load. Komunikacja WiFi lub LAN.

zeta

Elzab Zeta

Drukarka fiskalna Elzab Zeta ONLINE. Mała, kompaktowa drukarka fiskalna z elektronicznym zapisem kopii paragonów. Dedykowana do małych i średnich punktów handlowych i usługowych. Ze względu na niewielkie rozmiary jest idealnym rozwiązaniem dla kiosków i niewielkich stoisk, gdzie lada ma ograniczoną powierzchnię. Elzab Zeta to pierwsza kompaktowa drukarka z długą rolką i możliwością podłączenia zewnętrznego wyświetlacza na słupku. Drukarka pozwala na wydruk faktur VAT oraz różnego rodzaju wydruków niefiskalnych

elzab cube

ELZAB Cube

Drukarka ELZAB Cube ONLINE jest dedykowana do pracy tam, gdzie liczy się szybkość obsługi klienta oraz w miejsca, gdzie częstotliwość wydruków jest bardzo wysoka. Urządzenie sprawdzi się na stacjach benzynowych, w dużych sieciach handlowych, w gastronomii, a także w branży motoryzacyjnej i odzieżowej. Znajdzie zastosowanie także w sklepach internetowych. Najszybsza drukarka fiskalna na rynku – prędkość druku do 300mm/s

thermal xl

Posnet Thermal XL2

Posnet Thermal XL2 ONLINE Najbardziej popularna linia drukarek fiskalnych na polskim rynku Thermal XL dostępna w wersji ONLINE. To urządzenie o wszechstronnym zastosowaniu, które sprawdzi się w każdym rodzaju działalności. Drukarka dostępna jest z dwoma rodzajami mechanizmu drukującego: 80mm i 57 mm.

emar tempo 3

Emar Tempo 3

Pierwsza na rynku seria drukarek z dotykowym wyświetlaczem operatora. Drukarka Emar Tempo Pro to najnowszy model drukarki fiskalnej zaprojektowany i wyprodukowany przez firmę Emar. Dzięki ponad dwudziestoletniemu doświadczeniu udało się stworzyć drukarkę, której konstrukcja oparta jest na połączeniu bogatej tradycji z funkcjonalną nowoczesnością. Nowoczesny wygląd, wzornictwo i unikalne kolory sprawiają, że doskonale wkomponuje się w każdy wystrój punktu handlowego.

posnet trio

Posnet TRIO

Drukarka Posnet Trio ONLINE potrafi się świetnie wkomponować w nowoczesne trendy przemysłowego desing'u. Została wyróżniona przez Ministra Rozwoju i Finansów oraz nagrodzona przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego w konkursie Dobry Wzór 2017. Trio ONLINE wyróżnia się spośród innych. Jeśli zainstalujesz na niej dodatkowo tablet czy smartfon, na pewno wzbudzisz zainteresowanie klientów tak oryginalnym i nietuzinkowym rozwiązaniem. Wyobraź sobie taką właśnie drukarkę w Twoim butiku lub na wyspie marketowej, albo też w sklepie: spożywczym, mięsnym, monopolowym czy jubilerskim. Urządzenie to polecamy także do cukierni, piekarni, a także fast-foodów.

printo

Emar Printo Line

Poznaj nową małą stacjonarna drukarkę fiskalną, niezwykle funkcjonalną i wygodną w obsłudze. Drukarka fiskalna EMAR Printo Line to urządzenie o małych gabarytach, dzięki czemu idealnie sprawdzi się tam, gdzie nie ma zbyt wiele miejsca na dużą drukarkę fiskalną. Stacjonarna drukarka Printo Line ma niecałe 13 centymetrów wysokości, blisko 16 centymetrów długości i prawie 13 centymetrów szerokości. Jej waga także jest niewielka – 1,3 kilograma.

thermal hd

Posnet Thermal HD

Drukarka do zadań specjalnych - Posnet Thermal HD - teraz dostępna również w wersji ONLINE. Jeżeli prowadzisz swój biznes w miejscu o wyjątkowo dużym natężeniu ruchu proponujemy Ci drukarkę stworzoną specjalnie do takiej pracy. Thermal HD ONLINE posiada wytrzymały mechanizm drukujący z ceramicznym obcinaczem papieru. Dzięki niemu zyskujesz niezawodność i gwarancję najwyższej jakości.

Elzab D10

Elzab K10

Drukarka fiskalna ELZAB D10 to drukarka z elektronicznym zapisem kopii paragonów. Dedykowana jest do małych i średnich punktów sprzedaży. Dzięki wydajnemu akumulatorowi i możliwości komunikacji za pośrednictwem WiFi nieoceniona jako element mobilnego stanowiska sprzedaży. Drukarka posiada funkcje informujące użytkownika o konieczności wykonania raportu dobowego oraz raportu miesięcznego za miesiąc poprzedni.