Elzab D10
Elzab D10

Elzab D10 jest pierwszą drukarką fiskalną, wykorzystującą dotykowy panel na wyświetlaczu kasjera.
Z uwagi na niewielkie rozmiary i niebanalny design polecana zarówno do pracy stacjonarnej (idealnie nadaje się do współpracy z laptopem czy urządzeniami klasy tablet), jak i jako element mobilnego stanowiska sprzedaży.
Posiada specjalnie dobraną, testowaną w trudnych warunkach, dwukomponentową obudowę. Wewnątrz twardy ABS wytrzymały na uszkodzenia, na zewnątrz – miękki, przyjemny w dotyku, antypoślizgowy elastomer, ułatwiający trzymanie w ręku i stabilną pracę na ladzie.
Innowacją jest możliwość komunikacji drukarki z urządzeniami zewnętrznymi, gdzie po wykupieniu dodatkowej licencji, można poprzez WiFi, Bluetooth lub miniUSB współpracować nawet z 4 urządzeniami z aplikacjami sprzedaży.
Wyposażona jest w funkcję drukowania faktur VAT, numeru NIP nabywcy na paragonie oraz bogaty zestaw wydruków niefiskalnych, m.in. napisów, biletów, potwierdzeń, pokwitowań – wg niefiskalnego wzoru wydruku, zdefiniowanego uprzednio przez użytkownika.

Elzab D10 posiada duży, czytelny, kolorowy wyświetlacz typu TFT z panelem dotykowym. Na ekranie można wyszukać, przeglądać zawartość oraz wybrać do wydruku zapamiętane paragony. Ekran może także wyświetlić kod QR (funkcjonalność przydatna w akcjach promocyjnych i programach lojalnościowych) oraz wgrane bitmapy (np. logo firmy) personalizujące tło pulpitu. Każdy klient może zakomponować również swój własny ekran powitalny, który prezentuje się atrakcyjnie podczas uruchamiania urządzenia. Na podświetlanym na biało wyświetlaczu klienta warto ustawić wygaszacz w formie zegara lub tekstu (2×16 znaków).

Zdaniem eksperta: Pierwsza drukarka mobilna, która może komunikować się z aplikacją sprzedaży do wyboru: za pośrednictwem WiFi, Bluetooth lub mini USB

Najważniejsze cechy i funkcje:

– praca mobilna zapewniona przez wymienny akumulator Li-Ion (przy naładowanym akumulatorze wydruk ponad 4 tys. paragonów lub 16 godzin pracy),
– w standardzie wydruk FV,
– nagłówek paragonu graficzny i tekstowy,
– wydruk kodów C128 oraz QR na paragonie,
– przy zakupie dodatkowych licencji możliwość komunikacji równocześnie z czterema portami sprzedaży
– ekran dotykowy z możliwością wyświetlania kodu QR,
– 3 protokoły komunikacyjne, w tym Thermal,
– praca w architekturze klient/ serwer,
– możliwość filtrowania danych kopii elektronicznej,
– możliwość zasilania z instalacji samochodowej 12V.

 Podstawowe dane techniczne:

Kopia elektroniczna:
tak, karta microSD
Ilość towarów (PLU):
300 00
Nazwa towaru :
42 znaki
Szerokość/długość papieru:
57 mm / 18 m
Zasilanie:
zasilacz 230V 12V/1A / akumulator Li-Ion 7,4V/2,0Ah
Komunikacja:
1 x mini USB, 1 x USB typu host, opcjonalne moduły komunikacyjne: Bluetooth lub WiFi
Urządzenie współpracujące:
komputer, szuflada, pendrive
Wymiary:
190 x 95 x 70 mm (gł. x szer. x wys.)
Waga:
0,65 kg