Kasoterminal ipos

iPOS Smart jest innowacyjną technologią sprzedaży, za sprawą której zrealizujesz paragon, obsłużysz płatność kartą bądź telefonem oraz zyskasz szczegółowe informacje na temat Twojej firmy. To urządzenie składa się z części fiskalnej, terminala płatniczego i oprogramowania do zarządzania handlem i e-płatnościami. Kasoterminal oferuje również korzystanie z platformy iPOS web oraz wybór wariantu: Smart (standardowego) lub Smart Plus (wzbogaconego o tablet z 10-calowym panelem dotykowym). Dodatkowo, urządzenie spełnia wymogi online i gwarantuje m.in. transmisję informacji do Centralnego Repozytorium Kas – przewodowo i bezprzewodowo. Wszechstronne i skuteczne prowadzenie sprzedaży? Z kasoterminalem iPOS Smart to prostsze, niż myślisz!

iPOS Smart oraz jego rozszerzona wersja iPOS Smart+ to terminal płatniczy, a bardziej precyzyjnie PIN pad programowalny, połączony z drukarką fiskalną. Dodatkowo zainstalowana jest na nim aplikacja sprzedażowa, a urządzenie podłączone jest do internetu i wykorzystuje możliwości systemu umieszczonego w chmurze.

smart plus
Kasoterminal to urządzenie fiskalne i terminal płatniczy w jednym. Dzięki dofinansowaniu z Programu Polska Bezgotówkowa cenę urządzenia pomniejszymy o wartość terminala płatniczego. Dodatkowo przez pierwszy rok nie poniesiesz żadnych kosztów transakcji kartowych.

Jeżeli:

  • nie akceptowałeś płatności kartowych przez ostatnich 12 miesięcy
  • nie prowadzisz sprzedaży za pomocą maszyn vendingowych
  • nie reprezentujesz jednostki administracji
  • nie prowadzisz działalności pod szyldem franczyzy ani sieci posiadającej więcej niż 5 punktów

kwalifikujesz się do Programu Polska Bezgotówkowa i możesz skorzystać z dofinansowania.

Jeśli nie potrzebujesz kasy online to kasoterminal iPOS duet zmieni Twoje podejście do prowadzenia biznesu i obsługi klienta w punkcie sprzedaży.

IPOS

Nie potrzebujesz kasy fiskalnej i jej ograniczeń. Kupując iPOS duet otrzymujesz fiskalny system kasowy i terminal płatniczy w jednym!

Posiadanie urządzenia fiskalnego to podstawowy wymóg prawny w sprzedaży detalicznej. Kupując iPOS duet otrzymujesz wysokiej klasy drukarkę fiskalną z kopią elektroniczną, spełniającą wszystkie wymagania określone w Rozporządzeniu Ministra Finansów, co potwierdza homologacja nr PT 2/2017 wydana przez Główny Urząd Miar. Jednak spełnienie wymagań to nie wszystko czego możesz się spodziewać po tej drukarce – to przede wszystkim profesjonalne narzędzie zaprojektowane z myślą o wygodnej i niezawodnej obsłudze sprzedaży, posiadające czytelny wyświetlacz dla klienta, prosty mechanizm obsługi papieru i akumulator zapewniający pracę kasoterminala nawet do 2 godzin bez zasilania.

Aby zapewnić obsługę sprzedaży potrzebujesz właściwego systemu. Zwykle do obsługi drukarki fiskalnej potrzebny jest jeszcze komputer oraz odpowiednie oprogramowanie. Wiemy o tym i dlatego wyposażyliśmy kasoterminal w… terminal płatniczy. Konkretnie w najlepszy na rynku terminal renomowanej firmy Verifone, który z łatwością obsłuży aplikację do prowadzenia sprzedaży. A skoro jest terminalem to przy okazji również obsłuży płatności kartami. Udany duet! Terminal spełnia surowe wymagania organizacji PCI Security Standards Council, jest wyposażony w wyraźny, kolorowy, dotykowy ekran o przekątnej 3,5″ oraz trwałą i ergonomiczną, podświetlaną klawiaturę, zapewniając wygodną obsługę sprzedaży. Jednocześnie zapewnia odczyt kart płatniczych wszelkiego typu – zarówno zbliżeniowych jak i stykowych z paskiem magnetycznym oraz chipowych.

Nawet najlepszy sprzęt jest nic nie wart bez odpowiedniego oprogramowania. Dlatego właśnie opracowaliśmy aplikację do prowadzenia sprzedaży dedykowaną do iPOS duet, zapewniającą funkcjonalności jakich nie powstydziłby się żaden system kasowy, zawarte w intuicyjnym, przejrzystym i nowoczesnym interfejsie jak w smartfonie. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane przez specjalistów od ergonomii, projektowania aplikacji i handlu detalicznego w odpowiedzi na potrzeby wyrażane przez sprzedawców, umiejętnie przekładając skomplikowane wymagania na łatwy w obsłudze a jednocześnie wydajny i bezpieczny system kasowy.

Wykorzystaj pełnię możliwości swojego nowoczesnego kasoterminala. Nie musisz już dzierżawić urządzeń, żeby akceptować płatności kartami – iPOS duet to przecież także terminal płatniczy, który akceptuje wszystkie rodzaje kart płatniczych Visa i MasterCard – międzynarodowych organizacji płatniczych. Akceptacja kart płatniczych niesie za sobą szereg korzyści, między innymi pozwala na zwiększenie przychodów, przyspiesza obsługę oraz zmniejsza ryzyko i koszty związane z obsługą gotówki, szczególnie w naszej bezkonkurencyjnej ofercie:

VisaMasterCard
0,57%0,77%

Pozwól, aby Twoi klienci mogli zapłacić kartą tak samo prosto jak gotówką – iPOS duet to przecież także terminal. Wybierz taryfę dopasowaną do swoich potrzeb i korzystaj z funkcjonalności wbudowanej w Twój nowy kasoterminal. Bez przepisywania kwoty na osobnym urządzeniu, bez drogiej dzierżawy terminala od agenta rozliczeniowego i bez zobowiązań, a środki z tytułu transakcji kartami będziesz miał na swoim rachunku już następnego dnia.

iPOS webWygodnie zarządzaj swoimi kasoterminalami, asortymentem oraz personelem, obsługuj stany magazynowe i przekonaj się jak sobie radzi Twój biznes – wszystkie informacje masz teraz w jednym miejscu, zawsze pod ręką.

Aby móc efektywnie zarządzać własnym biznesem potrzebne jest rozwiązanie łączące wszystkie elementy – platforma pozwalająca na zdalne zarządzanie urządzeniami, usługami, asortymentem i personelem zapewniająca jednocześnie bieżące informacje o kluczowych aspektach prowadzonej działalności. Przedstawiamy iPOS web – Twojego nowego doradcę, dostępnego dla każdego nabywcy kasoterminala.

Ekran ipos