O MULTI-PC

Firma “Multi-PC” Kielce działa na rynku kas i drukarek fiskalnych, oprogramowania finansowo-księgowego i urządzeń peryferyjnych od 1996 roku.

Mamy wieloletnie doświadczenie na rynku, regularnie powiększające się grono stałych Klientów reprezentujących różne potrzeby i różne branże. Sprostaliśmy Ich wymaganiom.

Jesteśmy solidnym partnerem dla Twojego biznesu. Głęboko wierzymy, że jakość oferowanych produktów i usług jest najważniejsza. To właśnie ona pozwala nam rozwijać korzystną współpracę i budować wzajemne zaufanie.
Zatrudniamy specjalistów oraz profesjonalistów, osoby z długoletnim doświadczeniem i ludzi młodych. Wierzymy, że fundamentem wzrostu i rozwoju każdej firmy są odpowiedni ludzie. Rozwój naszej firmy jest ściśle związany ze zmieniającymi się potrzebami Naszych Klientów oraz rozwojem naszych partnerów biznesowych.
Naszymi Klientami są zarówno duże przedsiębiorstwa, jaki i małe firmy, a sprzęt i oprogramowanie przez nas oferowane dają nam możliwość dostosowania ich do indywidualnych potrzeb klienta.
Zadowolenie Klientów jest podstawowym czynnikiem, który składa się na sukces naszej firmy. Tworzenie i oferowanie nowoczesnych produktów i usług, jak również proste zasady współpracy i korzystne warunki cenowe to kolejne istotne elementy naszej filozofii działania.
Dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie technologii sprzedaży oparte o kasy fiskalne, drukarki fiskalne, a także profesjonalne oprogramowanie dla firm. Serwis i sprzedaż kas fiskalnych, wyposażenia dodatkowego i oprogramowania finansowo-księgowego to podstawowy profil naszej działalności.
Oferujemy kompleksową obsługę klienta polegającą na profesjonalnym doradztwie, wdrożeniu systemu, przeszkoleniu obsługi oraz serwisowaniu całego sprzętu fiskalnego, komputerowego oraz oprogramowania.

Wieloletnia współpraca z naszymi dostawcami zaowocowała uzyskaniem przez nas wielu wyróżnień i autoryzacji. I tak możemy pochwalić się statusem:

– Autoryzowanego Partnera firmy: Soneta Sp. z o.o., Symplex, “AutoMapa” (Aqurat Sp. z o.o. i Geosystems Polska Sp. z o.o.)

– Partnera Handlowego firmy: Geneza System S.A., Datecs-Polska Sp. z o.o., Posnet Polska S.A., Torell, iPOS S.A., Novitus S.A., Action S.A., Tech Data Polska Sp. z o.o., Jamicon, Eltronik, Aclas sp. z o.o.

– Serwis Autoryzowany firmy: Innova, Elzab, Datecs-Polska, Posnet, iPOS, Emar, Aclas,

Misja firmy

Nadrzędnym celem P.U.H. “Multi-PC” jest rozwój firmy, zapewniający spełnienie potrzeb i oczekiwań Klientów w zakresie dostarczanych wyrobów i świadczonych usług informatycznych w postaci nowoczesnych rozwiązań zapewniających funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Aby zrealizować nasze cele musimy:

  • prześcignąć konkurentów,
  • budować wysoką pozycję firmy w branży oraz nienaganną reputację wśród klientów i konkurentów,
  • oferować produkty i usługi najwyższej jakości.

Na coraz bardziej wymagającym rynku usług fiskalnych i informatycznych z powodzeniem i satysfakcją spełniamy oczekiwania naszych Klientów. Jesteśmy zdania, że zadowolony pracownik to zachwycony Klient. Dlatego zapewniamy pracownikom atrakcyjne warunki pracy, rozwoju zawodowego i osobistego. Inwestujemy w zdobywanie nowych kompetencji i umiejętności wierząc, że pracownicy to podstawa sukcesu firmy. Nad funkcjonowaniem i rozwojem wykonanych przez nas systemów sprawujemy stałą opiekę merytoryczną zapewniając ich aktualność, bez awaryjność i bezpieczeństwo. Naszym Klientom proponujemy najnowocześniejsze rozwiązania. Uczciwość wobec klientów i kontrahentów jest dla nas najważniejsza. Zdajemy sobie sprawę, że w dłuższej perspektywie to właśnie ta cecha stanowi naprawdę solidny fundament działalności firmy.

Są więksi – my dajemy więcej z siebie.
Warto się o tym przekonać!

W codziennej pracy stosujemy zasady:

  • każdy Klient jest dla nas najważniejszy,
  • wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom Klientów,
  • patrzymy i wybiegamy w przyszłość,
  • jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem.

Stale poszerzamy swoją wiedzę i kompetencje, aby w profesjonalny sposób sprostać wymaganiom stawianym przez naszych Klientów. Dla realizacji naszej misji stale unowocześniamy i powiększamy ofertę produktów i usług dostosowując ją do nowych wymagań rynku, a nasi eksperci są gotowi rozwiązać wszelkie problemy i pomóc naszym Klientom w realizacji ich potrzeb.

W naszej ofercie znajdą Państwo:

Oprogramowanie finansowo-księgowe

“enova” firmy Soneta, “Small Business” firmy Symplex, Subiekt GT firmy Insert,

Oferowane przez nas oprogramowanie to zintegrowane aplikacje nowej generacji do wspomagania zarządzania przedsiębiorstwem. Patrząc od strony technicznej, programy posiadają elegancką modułową konstrukcją, zaprojektowaną tak, aby optymalnie wypełniały swoje funkcje. Oferowane przez nas oprogramowanie wyposażone jest w przyjazny, intuicyjny i wygodny w użyciu interfejs, który powoduje, że po wdrożeniu – nie wymaga on żmudnych szkoleń. Dzięki przemyślanej modułowej budowie, możliwe jest rozszerzenie podstawowego systemu zgodnie z indywidualnymi potrzebami firmy.

Kasy i drukarki fiskalne

Elzab, Datecs, Posnet, Emar, iPOS, Aclas,

W naszej ofercie znajdują się sprawdzone urządzenia fiskalne. Konstruowane w oparciu o najlepsze światowe technologie, cechujące się bardzo dużą bezawaryjnością, wszechstronnością i prostotą obsługi. Przy wyborze oferty produktowej kierowaliśmy się również jakością i dostępnością serwisu producenta.

Taksometry fiskalne

Innova

W dążeniu do oferowania naszym klientom produktów doskonałych wprowadziliśmy do oferty taksometr TAXI2 najbardziej bezawaryjny i zaawansowany technologicznie produkt na rynku. Potwierdza to chociażby zainstalowanie kilkunastu tysięcy sztuk tego produktu, co daje zdecydowanie pierwsze miejsce w segmencie taksometrów fiskalnych w Polsce.

Czytniki kodów kreskowych

Metrologic, PowerScan, Motorola, Datalogic, CipherLab, Zebex

Kod kreskowy jest obecnie najpopularniejszą metodą automatycznej identyfikacji mającą wielorakie zastosowania, praktycznie w każdej gałęzi gospodarki. Kody kreskowe stosowane są, począwszy od handlu detalicznego, poprzez handel hurtowy, gospodarkę magazynową, procesy produkcyjne, kontrolę jakości, rejestrację czasu pracy, przemysł medyczny i farmaceutyczny na transporcie skończywszy. Globalna gospodarka praktycznie nie może się dzisiaj obejść bez kodów kreskowych a korzyści, jakie wynikają z ich stosowania, powodują zwiększenie konkurencyjności przedsiębiorstw na globalnym rynku.

Wagi proste, kalkulacyjne, etykietujące i do zabudowy

Cas, Medesa, Digi, Elzab, Radwag

Oferujemy szeroki asortyment wag elektronicznych przeznaczonych do sklepów, laboratoriów, aptek, zakładów jubilerskich i przemysłu, gdzie stawiane są najwyższe wymagania, co do niezawodności, jakości, dokładności ważenia i odporności na czynniki środowiskowe.

Kolektory danych CipherLab, Datalogic

Zaletą stosowania kolektorów danych jest ich mobilność i możliwość synchronizowania danych zebranych w terenie lub w magazynie z firmową bazą danych. Dzięki temu zyskuje się oszczędność czasu i zmniejszenie liczby pomyłek.

Weryfikatory cen Elzab

Weryfikatory cen umożliwiają łatwe i szybkie sprawdzanie cen, a także pozwalają sprzedawcy prezentować informacje handlowe skierowane do klientów.

Drukarki etykiet Zebra, Birch, Datamax

Na dzień dzisiejszy trudno praktycznie znaleźć przemysł, w którym drukarki etykiet nie są używane lub nie mogą być zastosowane. Oczywiście użycie tych urządzeń nie ogranicza się tylko do zakładów produkcyjnych. Drukarki stosowane są w dystrybucji, magazynach, hurtowniach, sklepach itp. Jest też wiele zastosowań drukarek etykiet niezwiązanych bezpośrednio ze znakowaniem produktów, przykładem takich aplikacji jest wydruk przywieszek pełniących rolę biletów czy też etykiet pełniących rolę etykiety adresowej na korespondencję lub do znakowania teczek i dokumentów w firmach i instytucjach przetwarzających i gromadzących duże ilości dokumentacji papierowej.

Szuflady kasowe Eltronik

Niezbędnym elementem wyposażenia stanowiska kasowego, chociażby ze względów bezpieczeństwa, jest szuflada, w której kasjer deponuje pieniądze i dokumenty dotyczące transakcji. Zalecane jest stosowanie szuflad przy wszystkich stanowiskach, na których są wykonywane czynności kasowe. Stosowanie szuflad w połączeniu z oprogramowaniem ułatwia rozliczanie pracowników.

Metkownice Blitz, Sato

Wielu klientów nie wyobraża sobie, sklepu gdzie nie ma widocznych cen i dopytuje się o wszystko sprzedawcę. W małym sklepiku to jest dopuszczalne, ale w samie czy jakimś hipermarkecie? Nie, to zbyt wielkie utrudnienie dla klienta oraz kasjera w pracy. Jeśli cena jest widoczna nie ma takiego chaosu, można powiedzieć, że metkownice wprowadzają ład i porządek w cenach.

Sprzęt i oprogramowanie do nawigacji GPS AutoMapa, NavRoad

Technologia GPS znajduje zastosowanie w transporcie, zarządzaniu flotą i ochronie pojazdów. Z powodzeniem może być wykorzystywana przez firmy transportowe, spedycyjne, korporacje taksówkowe, firmy produkcyjne i usługowe zatrudniające mobilnych handlowców (hurtownie, piekarnie, firmy farmaceutyczne, towarzystwa ubezpieczeniowe, banki, itp.) oraz osoby indywidualne (zarówno w zakresie nawigacji jak i kontroli oraz ochrony pojazdu).