Comarch
Comarch ERP XT

Program chmurowy do zarządzania małą i mikro firmą. Faktury, księgowość, magazyn online od 11 zł miesięczne

Comarch ERP Optima

Nowoczesny i zintegrowany program stworzony z myślą o małych i średnich firmach oraz biurach rachunkowych

Comarch ERP XL

Zintegrowane oprogramowanie ERP dla średnich i dużych firm produkcyjnych, handlowych i usługowych

Comarch ERP Enterprise

Wydajna platforma procesowa ERP dla międzynarodowego biznesu

Comarch ERP Altum

Wielojęzyczna platforma ERP dla polskich i zagranicznych firm o rozproszonej strukturze oraz dla sieci

Czym jest Comarch ERP?

W Comarch uważamy, że standardowe funkcjonalności systemu ERP to za mało, aby nasi Klienci w pełni rozwijali swój potencjał. Zgodnie ze strategią ERP 2.0 oferujemy szeroką gamę dodatkowych rozwiązań, jak np. e-commerce, WMS, backup baz danych, obsługę księgową, Business Intelligence, a od 2015 roku również usługę Wszystko związaną z trendem Internet of Things. 

Każdy Klient ma możliwość zakupu systemu w wersji stacjonarnej lub w chmurze Comarch. Ponadto może używać naszych aplikacji w najwygodniejszej dla siebie formie – także na smartfonie czy tablecie.

Użytkownicy naszego oprogramowania dzięki Społeczności Comarch ERP dzielą się wiedzą i zgłaszają pomysły na rozwój oprogramowania.

Systemy Comarch ERP

Każda firma, niezależnie od wielkości czy branży w jakiej działa, znajdzie wśród systemów Comarch ERP nowoczesne rozwiązanie dopasowane do swoich potrzeb.

Poznaj nasze systemy ERP 2.0:comarch erp

Umożliwiamy naszym Klientom wybór  instalacji oprogramowania na własnych serwerach lub skorzystanie z Chmury Comarch, gdzie zapewniamy dostęp do zaawansowanych rozwiązań informatycznych bez konieczności ponoszenia dużych nakładów na własne serwery, licencje i usługi z tym związane. Oferowane oprogramowanie instalowane jest na serwerach Comarch Data Center – nowoczesnego i bezpiecznego centrum danych zlokalizowanych w Polsce, Francji i Niemczech.

Nowoczesna, mobilna firma

W czasach, kiedy większość z nas na co dzień korzysta ze smartfonów i tabletów, naturalną koleją rzeczy jest to, iż od aplikacji biznesowych oczekujemy podobnego poziomu intuicyjności i przyjaznego interfejsu. Dotyczy to nie tylko rozwiązań obsługujących obszary „miękkie” w firmie – handel czy kontakty z klientami, ale także narzędzi dla magazynierów czy rozwiązań wspierających obszar produkcyjny.

Dziś wizja tabletu w rękach pracownika hali produkcyjnej przestaje być abstrakcją. Praca handlowca, magazyniera czy managera nie jest już ograniczona biurkiem i komputerem, co pozwala na lepsze wykorzystanie czasu i osiąganie wymiernych efektów pracy tych osób.

Poznaj innowacyjne rozwiązania Comarch ERP Mobile

Efektywna sprzedaż w Internecie

Najbardziej naturalną potrzebą, jaką musi zaspokoić system klasy ERP, staje się udostępnienie kanału sprzedaży internetowej odbiorcom detalicznym. Oczekiwanie to spełnia nasz e-Sklep oraz platforma handlowa wszystko.pl – dostosowane do sprzedaży towarów na urządzeniach mobilnych. Dzięki temu Klienci sklepów opartych na naszych oprogramowaniach oraz platformie handlowej mogą dokonywać zakupów z dowolnego miejsca. 

Platforma B2B ułatwia firmom wymianę informacji oraz usprawnienie sprzedaży poprzez zautomatyzowanie procesu składania i realizowania zamówień hurtowych. Wykorzystaj możliwości Comarch ERP Pulpit Kontrahenta, aby zdalnie obsługiwać sieć sprzedaży w modelu Business to Business. 

Nasze rozwiązania są w pełni zintegrowane z systemami Comarch ERP (Optima, XL, Altum). Wprost z systemu ERP do sklepu wysyłane są rabaty, zestawy promocyjne, towary wraz z opisami i aktualne stany magazynowe. Ze sklepu do oprogramowania ERP wysyłane są m.in. informacje o zamówieniach, klientach oraz dane do faktury.

Poznaj nasze produkty usprawniające sprzedaż w Internecie

Przenieś swoją firmę w nowy wymiar

Urządzenie Comarch beacon oraz usługa Wszystko są odpowiedziami Comarch na panujący trend Internet of Things.

Comarch beacon to miniaturowy, bezprzewodowy nadajnik wykorzystujący technologię Bluetooth  Low Energy w celu rozsyłania sygnału w promieniu do kilkudziesięciu metrów.Usługa Wszystko jest narzędziem kompleksowo wykorzystującym potencjał beaconów. 

Dzięki tym dwóm elementom dotrzesz do swoich klientów ze spersonalizowanym komunikatem w miejscu i czasie kiedy rzeczywiście tego potrzebują.

Beacony i usługa Wszystko pozwolą Ci zdobyć wiedzę na temat zachowań Twoich klientów, która przełoży się na większy zysk dla Ciebie i Twojej firmy.

Dowiedz się więcej

Podejmuj trafne decyzje

Analityczna część systemu klasy ERP staje się równie ważna jak część operacyjna. Nasze rozwiązania BI pozwalają łatwo budować raporty i wielowymiarowe analizy dotyczące wszystkich obszarów działania firmy. Dodatkowo Klient otrzymuje pulę kilkudziesięciu gotowych raportów, które może dostosowywać do specyfiki swojej firmy, a na bazie uzyskanych wyników analiz może uruchamiać automatycznie procesy BPM przekładające się na realne oszczędności i racjonalizację czasu pracy.

Korzystając z naszych rozwiązań, firma może porównać swoje wyniki nie tylko z własnymi danymi historycznymi, ale również z wynikami konkurencji czy danymi z GUS. Tego typu informacje są dla firmy realną wartością i pomagają podejmować decyzje w oparciu o twarde dane.

Rozwiązania Business Intelligence

Automatyzuj powtarzalne procesy

Comarch Business Process Management jest nowoczesnym systemem przeznaczonym do modelowania i zarządzania procesami biznesowymi. Zbudowany w oparciu o ponad 20-letnie doświadczenie Comarch w Polsce oraz na rynkach zagranicznych, pozwala naszym Klientom skorzystać z gotowych predefiniowanych procesów, które z łatwością można modyfikować na potrzeby każdej firmy.

Nasze rozwiązania BPM pozwalają podnieść efektywność każdej firmy, przekładając się na automatyzację powtarzalnych procesów biznesowych i efektywniejsze koordynowanie współpracy między pracownikami. Dodatkowo integracja z systememi Comarch ERP wpływa na dodatkowe oszczedności kosztów i czasu pracy.

Rozwiązania Business Process Managment