ENOVA365

Enova365 to zintegrowany system do zarządzania firmą. Enova365 to oprogramowanie zbudowane przez ekspertów od zarządzania, finansów i księgowości, handlu oraz kadr i płac. Enova365 to ergonomia, efektywność pracy i przyjazny dla użytkownika interfejs. System enova365 jest zintegrowany ze środowiskiem Microsoft Office, jest aktualny z obecnym prawem, współpracuje z programem Płatnik oraz współpracuje z rejestratorami czasu pracy (RCP). Obsługuje elektroniczne wyciągi bankowe, umożliwia kontrolę nad realizacją budżetu, a także dostęp do kompleksowych informacji na temat prowadzonych działań i wyników finansowych firmy. W prosty sposób można zintegrować z enova365 popularne aplikacje wykorzystywane w przedsiębiorstwach, na przykład programy wspomagające zarządzanie produkcją lub systemy zarządzające obiegiem dokumentów. W procesie wdrożenia dostosowywana do potrzeb firmy, zarówno małej, średniej i dużej.

Chcesz Wyprzedzić konkurentów?

  • Chcesz usprawnić zarządzanie w Twojej firmie?
  • Chcesz mieć czas dla swoich klientów?
  • Chcesz mieć pełną kontrolę na finansami?

Dobrze trafiłeś!

  • System enova365 jest stworzony dla nowoczesnej firmy jak Twoja.
  • Specjaliści z Multi-PC skonfigurują go właśnie dla Ciebie.
  • Będziesz miał całą firmę pod kontrolą.

Co nas wyróżnia?

  • Doskonała znajomość programu enova365.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Długoletnie doświadczenie.
  • Zaawansowana wiedza programistyczna.

 
 Dla kogo system enova365

System enova365 jest przeznaczony od małych firm do dużych korporacji, pracujących w oparciu o sieć oddziałów lub jedną siedzibę. System nie wymaga posiadania własnego wewnętrznego działu IT. System enova365 powstał z myślą, że proste rzeczy mają być proste a trudne ma dać się zrobić. Pozwala to na wdrożenia systemu w przedsiębiorstwach, które wymagają indywidualnego podejścia oraz wymagają dostosowania systemu do profilu działalności.

System enova365 jest przewidziany dla:

• Firm handlowych, prowadzących sprzedaż hurtową i detaliczną,
• Firm handlowych, prowadzących sprzedaż międzynarodową,
• Sieci handlowej,
• Firm usługowych,
• Firm prowadzących sprzedaż i/lub usługi internetowe,
• Firm działających w oparciu o sprzedaż mobilną,
• Firm transportowych,
• Firm produkcyjnych,
• Biur rachunkowych,
• Instytucji publicznych i Państwowych

 
 
Dlaczego warto wybrać system enova365?
Patrząc od strony technicznej, enova365 jest zgrabną, elegancką konstrukcją, zaprojektowaną tak, aby optymalnie wypełniała swoje funkcje. Program wyposażyliśmy w przyjazny, intuicyjny i wygodny w użyciu interfejs, który powoduje, że po wdrożeniu nie wymaga on żmudnych szkoleń. Dzięki przemyślanej parametryzacji, możliwe jest przykrojenie bądź rozszerzenie systemu zgodnie z indywidualnymi potrzebami firmy.
Elektroniczny ekspert w firmie
Enova365 merytoryczną wiedzę ma niejako wbudowaną. Jest to system ekspercki, to znaczy taki, który sam podejmuje proste decyzje i pomaga w rozwiązywaniu problemów bardziej złożonych. Jak pokazuje praktyka, to szczególnie ważne w modułach takich jak płace i handel. Enova365 pozwala eliminować błędy popełniane przez często mniej kompetentnych pracowników tych działów.
Sami bardzo dobrze orientujemy się w gąszczu zmieniających się przepisów. Dzięki bezpośrednim i bliskim kontaktom z naszymi klientami znamy ich praktyczne implikacje. Chętnie dzielimy się tą wiedzą: nasi klienci niejednokrotnie chętniej dzwonią do nas, niż do ZUS czy Urzędu Skarbowego.
Bezpośredni kontakt
Jesteśmy dla Państwa i szanujemy Państwa czas. Dlatego umowa licencyjna gwarantuje gorącą linię telefoniczną, z której mogą korzystać przez co najmniej 8 godzin dziennie we wszystkie dni robocze użytkownicy posiadający ważną gwarancję na oprogramowanie enova365. W odróżnieniu od innych usług tego typu, korzystając z naszej linii będą Państwo rozmawiać bezpośrednio z osobami, które naprawdę znają program, czyli z twórcami pracującymi w merytorycznych zespołach nad modułem, którego dotyczy problem. W praktyce oznacza to, że za jakość każdego fragmentu programu odpowiadamy dosłownie własną twarzą.
Komfort jakości
Jeśli można posłużyć się porównaniem motoryzacyjnym, to pod względem jakości enova365 to volvo wśród systemów wspomagających zarządzanie firmą. To propozycja dla tych, którzy w spokoju chcą się cieszyć sukcesem: system solidny, przewidywalny, pewny, stabilny i bezpieczny. Ma wszystko, co potrzebne do bezpiecznej i komfortowej “podróży” bez żadnych zbędnych dodatków.
System enova365 trafia niejednokrotnie do najbardziej wymagających klientów. Jeśli tam się sprawdza, z tym większą pewnością można go polecić każdej firmie i organizacji.

jpk vat

Jednolity Plik Kontrolny to nowy format, w jakim podatnicy prowadzący komputerowo księgi podatkowe i dowody księgowe będą musieli przekazywać je organom kontroli podatkowej. Konieczność posługiwania się JPK obowiązuje od lipca 2016. Czytaj więcej.

Obowiązek posługiwania się Jednolitym Plikiem Kontrolnym początkowo dotyczy wyłącznie dużych przedsiębiorców, prowadzących księgi podatkowe przy wykorzystaniu programu komputerowego. Z kolei mali i średni przedsiębiorcy na wprowadzenie zmian będą mieli jeszcze dwa lata, gdyż do 30 czerwca 2018 roku informacje w postaci JPK będą mogli przekazywać fakultatywnie. Po tym okresie obowiązkiem stosowania Jednolitego Pliku Kontrolnego zostaną objęci już wszyscy przedsiębiorcy, którzy księgi podatkowe i dowody księgowe prowadzą komputerowo. Każda firma, która posiada aktualną licencję enova365 na rok 2016, otrzyma funkcjonalność  bezpłatnie.

jpk pobierz ksiazeczke JPK

Więcej na temat zmian w deklaracjach wat: CZYTAJ TUTAJ
 
Korzyści dla przedsiębiorstwa

enova365 to logiczne, łatwe w obsłudze, szybkie i bezpieczne oprogramowanie do obsługi zdarzeń gospodarczych. Wzory raportów i analiz, “dołączone” do standardowego oprogramowania, uczyniły z niego znakomite narzędzie controlingu wspierającego zarządzanie.

Szybki dostęp do informacji
Integracja danych z wielu źródeł w jednym systemie informatycznym umożliwia sprawne zarządzanie i łatwą wymianę danych pomiędzy działami firmy, lokalizacjami, pracownikami w siedzibach Klientów.

Kontrola i analiza kosztów firmy i jej Klientów
System umożliwia bieżące kontrolowanie i analizę danych finansowych, w tym kosztów w rozbiciu na dowolne kategorie.

Dostosowanie do specyfiki branży
Możliwość dostosowania systemu do indywidualnych potrzeb branży klientów takich jak: firmy produkcyjne, Zakłady Pracy Chronionej,jednostki edukacyjne, firmy sektora ochrony mienia i wiele innych specyficznych pod kątem księgowości czy rozliczeń płacowo-kadrowych branż.

Oszczędność czasu
System zintegrowany, dopasowany do potrzeb firmy z możliwościami raportowania, analiz i współpracujący ze środowiskiem MS Office, pozwala na łatwe przygotowywanie zestawień i sprawozdań na potrzeby urzędów, zarządu i pracowników oraz Klientów.

 Technologia
System enova365 został napisany z wykorzystaniem narzędzi Microsoft.NET oraz Microsoft Visual Studio.NET. Projekt został oparty o architekturę trójwarstwową składającą się z warstwy interfejsu użytkownika, logiki biznesowej i bazy danych. Umożliwia to między innymi wykorzystanie systemu w rozwiązaniach internetowych. Interfejs użytkownika jest wzorowany na rozwiązaniach przyjętych w Microsoft Outlook. Spełnia ogólnie przyjęte standardy Microsoft, a zarazem łatwo daje się obsługiwać przy pomocy klawiatury. Poza mechanizmami raportowania wykorzystującymi Crystal Reports w program wbudowany został autorski mechanizm raportowania i drukowania oparty o edytor wydruków Microsoft WebMatrix.
Integracja z popularnymi aplikacjami
Enova365 współpracuje z bazami danych Microsoft SQL Server oraz MySQL. System jest również w pełni zintegrowany ze środowiskiem MS Office. Między innymi można z niego importować i eksportować dane z oraz do arkusza Excel, edytora Word i programu Outlook. Ponadto enova365 umożliwia obsługę e-wyciągów (import danych do systemu księgowego wprost z elektronicznych wyciągów bankowych). W prosty sposób można także zintegrować z enova365 inne aplikacje wykorzystywane w przedsiębiorstwach, na przykład programy wspomagające zarządzanie produkcją lub ewidencjonujące czas pracy kierowców, systemy zarządzające dokumentami i ich obiegiem w firmie oraz wiele innych aplikacji wykorzystywanych w działalności gospodarczej.
Wygodna obsługa
Enova365 ma graficzny, definiowalny interfejs użytkownika oraz indywidualne profile operatorów ułatwiające codzienną pracę.
Pełna skalowalność
System enova365 może „rosnąć” z klientem. Rozbudowa aplikacji nie wymaga przy tym reorganizacji firmy, wymiany baz, konwersji, migracji danych.
Program nowej generacji
Program wykonano przy użyciu specjalistycznych narzędzi programistycznych: Microsoft.NET i Microsoft Visual Studio.NET. Enova365 ma strukturę trójwarstwową. System enova365 jest w pełni kompatybilny z najnowszymi aplikacjami firmy Microsoft w tym Windows 7, co pozwala w pełni wykorzystywać możliwości nowego systemu operacyjnego.

 

Możliwości zakupu enova365

Rodzaje zakupu:

– na własność:

Standardowa forma, dzięki której Klient może dożywotnio użytkować oprogramowanie, z możliwością aktualizowania go do nowych wersji
– abonament:
Możliwość wynajęcia oprogramowania w modelu opłat abonamentowych

Rodzaje interface’u:

–  standard:
Praca w podstawowym systemie okienkowym
multi:
Wersja dla których bardzo ważny jest wygląd. Dla pracujących zdalnie i w chmurze, pozwala korzystać z różnego typu urządzeń: komputer/laptop, tablet lub smartfon. To 100 % funkcjonalności z możliwością doboru indywidualnego interfejsu o każdej porze i dowolnym miejscu.

Warianty Enova365:

System enova365 jest dostępny w trzech odmianach funkcjonalnych – aby dokładnie odwzorować w możliwościach systemu potrzeby małych, średnich i dużych firm. Oznaczyliśmy je kolorami srebrnym, złotym i platynowym. Taki model pozwala nie tylko łączyć moduły w różnych wariantach, ale też rozwijać system wraz z rosnącymi potrzebami firmy. Przejście między wariantami odbywa się na zasadzie dodania funkcjonalności z wyższego wariantu za różnicę w cenie.
 

enova365 obszary okragleSrebrna enova365

Moduły srebrne to rozwiązanie idealne dla mikro- i małych firm. Oprogramowanie jest przygotowane do obsługi typowych procesów biznesowych w polskich firmach. Wariant srebrny obejmuje standardowo zaprojektowaną funkcjonalność modułów, wszystko czego potrzebuje firma do pracy w podstawowym zakresie, bez zbędnych dodatków, ale więcej niż tzw. systemy pudełkowe.

 

Złota enova365

Złote moduły enova365 powstały z myślą o wymagających użytkownikach i przeznaczone są dla średnich i dużych przedsiębiorstw. Moduły posiadają wzbogaconą funkcjonalność w stosunku do wariantu srebrnego, a cały system wyposażony został w mechanizm definiowania przez użytkownika dodatkowych pól (cech) dla dowolnych elementów. W ten sposób można samodzielnie rozszerzać funkcjonalność systemu. Zdefiniowane cechy mogą zostać wykorzystane w prezentacji danych oraz przy tworzeniu raportów i analiz.

Platynowa enova365

Moduły platynowe systemu zawierają funkcje przeznaczone dla firm wielooddziałowych i korporacji, wymagających profilowanych funkcjonalności. Zapewniają pracę na dużej liczbie danych i podlegają praktycznie nieograniczonej rozbudowie m.in. za sprawą dopisywanych przez partnera zewnętrznych modułów (dll), które rozszerzają funkcjonalność systemu w kierunku indywidualnych potrzeb firmy. Modyfikowanie edytowanych danych, np. poprzez dopisywanie specjalizowanych formatek czy funkcji, zapewnia API – biblioteka klas .NET do zarządzania obiektami systemu enova365.

Środowisko enova365 doskonale dostosowuje się do ewoluujących potrzeb przedsiębiorstw, które wchodzą w fazę dynamicznego rozwoju. Oprócz możliwości rozbudowy systemu o standardowe moduły należące do pakietów, oferujemy także szereg dodatkowych aplikacji o specjalistycznych funkcjonalnościach.

Wybierz wariant odpowiedni dla Twojej firmy

 WERSJA SREBRNAWERSJA ZŁOTAWERSJA PLATYNOWA
Wielkość firmyMikro- i małe firmyMałe i średnie firmyŚrednie i duże przedsiębiorstwa, grupy firm powiązanych
Liczba stanowisk pracy1-3 i więcej1-30 i więcej1-100 i więcej
Złożoność organizacyjna firmyPodstawowa – proste, typowe funkcjeDuża i bardzo duża – do dyspozycji mechanizm definiowania cech i wielodziałowośćBardzo duża – dodatkowo zaawansowana wielooddziałowość i wielofirmowość1
Przedsiębiorstwa handlowe i usługoweTAK (proste)TAKTAK
Przedsiębiorstwa produkcyjne i projektoweNIETAKTAK
Przedsiębiorstwa i jednostki budżetoweNIETAKTAK
Współpraca z enova365 WorkflowNIETAK (w podstawowej funkcjonalności)TAK (w rozbudowanej, w pełni konfigurowalnej wersji)
Możliwość rozbudowy o indywidualne funkcjonalnościNIE (istnieje możliwość przejścia na wersję złotą za różnicę w cenie)2TAK (możliwość zakupu maks. 15 dodatkowych tabel oraz wszystkich modułów dodatkowych)TAK (w cenie nielimitowana liczba dodatkowych tabel i wszystkie moduły dodatkowe)3
System raportowy / Business IntelligenceProsty – w oparciu o mechanizmy własne enova365: filtrowanie list, łatwe wysyłanie do arkuszy kalkulacyjnych (MS Excel4, OpenOffice)Dodatkowo mechanizm Analiz Wielowymiarowych – analiza danych enova365 w MS Excel4Dodatkowo mechanizm Analiz Wielowymiarowych – analiza danych enova365 w MS Excel4
Skalowalność – łatwość dostosowania do potrzeb rosnącego przedsiębiorstwa.Prosta możliwość przejścia na wersję złotą za różnicę w cenie.Prosta możliwość przejścia na wersję platynową za różnicę w cenie.Największa i najbardziej rozbudowana wersja.